Dziś mamy 2020-11-28

 Strona główna

 Kursy

 O nas

 Oferujemy

 Ceny

 Lokalizacja

 Galeria

 Testy na prawo jazdy

O nas

O nas         Auto Szkoła Marcin Gątkowski mieści sie w Lubinie przy ul. Towarowej 6B.
Od początku działalności kładziemy nacisk na wysoką jakośc szkolenia i profesjonalizm świadczonych usług. Naszą dewizą jest szkolenie bezstresowe.

          Zatrudniamy wyśmienitą, wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów - wykładowców.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertą do jego potrzeb.
Szkolenie na prawo jazdy odbywa sie na Toyotach Yaris - posiadamy 7 aut szkoleniowych.

          Już po raz trzeci z rzędu w rankingach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy mamy najlepszą zdawalnośc pośród szkoł jazdy z rejonu Lubina:
-za 2009r. - 53,8% zdawalności za pierwszym podejściem
-za pierwsze półrocze 2009r. - 68,6% zdawalności za pierwszym podejściem
-za 2008r. 55,6% zdawalności za pierwszym podejściem
Jeżeli pragniesz zdobyc solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym
i udzielania pierwszej pomocy oraz nabycia umiejetności w bezpiecznym prowadzeniu samochodu - zapraszamy Cię na organizowane przez nas kursy w miłej i bezstresowej atmosferze.
Zajecia teoretyczne odbywają sie w przestronnej klimatyzowanej i jasnej sali wykładowej wyposażonej
w nowoczesne i licencjonowane pomoce dydaktyczne. Naszym klientom na czas szkoleń teoretycznych zapewniamy samoobsługowy barek kawowy.

          Wykształciliśmy kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwośc i wyrozumiałośc w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejetności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo
jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach.

          W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasowac tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów, oraz ich zasobów czasowych elastycznie dotosowując godziny zajęc do potrzeb kursantów. Zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej - szkolenia dla nas przeprowadza firma RATMED, oraz pomoce naukowe w cenie kursu, a nasi doświadczeni instruktorzy posiadają doskonałe umiejetności pedagogiczne - to wszystko składa sie na nasz i Państwa sukces czyli wysoki wskaźnik zdawalności oraz dużą liczbę dobrze wyszkolonych kierowców. Powered by Marcin-O